Vírivky

Momentálne máme v ponuke nasledovné modely:

V prípade, ak máte záujem o iný model z portfólia spoločnosti WELLIS prosím kontaktujte nás.


Vírivka – Hydromasážna vaňa, tisícročná história

Hydromasážne vane dokážu spríjemniť aj Váš deň. Po dlhom a únavnom dni neexistuje lepší pocit ako osviežiť sa vo vírivej vani. Ovládali to už v staroveku. Dôkazy je možné nájsť v antických kúpeľoch, kedy sa používali hydromasážne techniky teplou vodou. Táto vyše 1500-ročná tradícia je zárukou úspechu kombinácie teplej vody a masáže. V dnešnej dobe poskytujú vírivé vane maximálny zážitok, sú veľmi praktické, čo sa prevedenia týka a hlavne dostupné.

Vírivka a jej využitie

Doprajte si pocit pohodlia v teplej vode vo vírivej vani, ktorá slúži, podobne ako bazény, na rekreačné účely. Pomocou hydromasáže a prúdu teplej vody pomáha účinne masírovať a uvoľniť aj tie najstŕpnutejšie časti tela. Zlepšuje sa tak nielen krvný obeh, ale zároveň znižuje fyzické a psychické napätie. Aj preto je pravidelné používanie vírivej vane odporúčané pre aktívnych ľudí. Zároveň sú vírivky (vďaka ich anti stresovým účinkom) vhodné aj pre ľudí s psychicky náročnými povolaniami, pri ktorých musia často čeliť stresu.

Interiér vaní je špeciálne vytvarovaný, aby používateľ dosiahol maximálne pohodlie a zároveň, aby masážne trysky dosiahli želaný masážny účinok. Exteriér vaní je prírodne ladený pomocou dreva, ale dá sa meniť a upravovať. Vírivé vane môžu byť mobilné alebo prípadne murované, ktoré lepšie izolujú teplotu vody. Podľa mobility hydromasážnych vaní sa človek môže rozhodnúť, či pozná ideálnu pozíciu vane, v ktorej relaxuje alebo radšej experimentuje a hľadá nové, lepšie miesta, kde vírivku umiestni.

Vírivka doma, hydromasážna vaňa v spoločnosti

Osobná vírivá vaňa, predstavuje ideálne riešenie pre každého zaneprázdneného človeka, ktorý si vie užívať pohodlie domova a zároveň má rád súkromie. Vo tejto vani si človek môže užívať všetky nenáročné voľnočasové aktivity ako čítanie knihy, prípadne romantiky s blížnym, za neuveriteľne príjemnej hydromasáže. Naša firma tiež ponúka stavbu verejných vírivých vaní, ktoré často predstavujú ideálnu príležitosť na socializáciu a spoločenské udalosti v kruhu priateľov.

Externé vírivé vane

Vírivé vane existujú v dvoch podobách. Externé vírivé vane, ktoré sú postavené mimo budov alebo miestností, predstavujú úžasný zážitok, pri ktorom sa pohodlie a teplo vody stretáva s vonkajším okolím. Vonkajšia teplota nehrá prím a vy si môžte luxus vychutnať nielen v lete, ale aj v zime. Častokrát sú vane uložené v scenériách, ktoré výrazne zlepšujú zážitok pri odpočinku.

Interné vírivé vane

Interné vírivé vane sú naopak situované vo vnútri domu, či bytu. Tento druh vírivých vaní predstavuje znamenitý pôžitok a relax, ktorý človek môže zažiť. Pocit absolútneho pokoja sa spája s pocitom bezpečia pri odpočinku a masáži vo vani. Hydromasážne vane preto naozaj stoja za zváženie, keďže sú perfektným spôsobom, ako sa naozaj uvoľniť.

Spoločnosť Mariner ponúka vo svojom portfóliu produkty značky Wellis.

Wellis logo

“ Je poctou pre nás, že od založenia firmy, čiže od roku 2003 v celej Európe čoraz viac ľudí si vyberie produkty firmy WELLIS, aby boli klenotom ich kúpeľne alebo záhrady a jedným z dôkazov ich krokov uskutočnených pre svoje zdravie. O blahodarných účinkoch vaní a bazénov WELLIS môžete byť informovaný z rôznych zdrojov, ale doteraz padlo málo slov o tom, že tieto produkty vyrábame v Európe, a v rámci toho aj v Maďarsku.

Na začiatku aj WELLIS zostavoval svoju ponuku výlučne z dovážaných produktov, ale počas rokov sa ukázalo ako jednoznačné, že na európskom trhu ešte je kapacita a nárok na vytvorenie ďalšej výrobnej jednotky. Produkty prichádzajúce z ďalekého východu alebo z USA sa dostávajú do Európy nie iba po dlhej preprave, ale aj v súvislosti s ich kvalitou sú často zbadateľné nedostatky, čo výrazne sťažuje situáciu predávajúcich firiem, alebo ich pomer ceny a hodnoty nevyhovuje európskym zákazníkom.

Na celom svete je viditeľné napredovanie zelených investícií, s ktorými podnikatelia nevytvárajú iba pracovné miesta, ale aplikáciou nových technológií kráčajú spolu s globálne rastúcimi požiadavkami na ochranu životného prostredia.

Skupina WELLIS vo svojich cieľoch sa stotožňuje s touto myšlienkou, v znamení toho spustila na jar roku 2010 výrobu vlastných vaní a masážnych bazénov. Vytvoreniu výrobnej haly na ploche cca. 7000 m² prechádzala značná investícia a zosúladená práca tímu odborníkov, a v tejto hale výroba európskych produktov v súčasnosti sa realizuje na mnohých výrobných linkách vybavených robotickou technikou.“ Zdroj: Wellis.

Wellis je európsky výrobca s výrobkami nadštandartnej kvality a spracovania.