Luxusný bazén aj vo vašej záhrade – splnené sny

Bazény je možné vybudovať v rôznych tvaroch s viacerými variantmi vybavenia.

Ďalšou výhodou je aj:

  • veľký výber farebného spektra
  • vzorov fólii pre váš bazén

Do popredia sa dostáva ľahká údržba a starostlivosť, ako aj vysoká odolnosť voči opotrebovaniu a dlhá životnosť. U nás je spokojnosť zákazníka tá najvyššia priorita, preto už pri plánovaní bazéna kladieme veľký dôraz na kvalitu a prevedenie našej práce. Pracujeme len s tými najlepšími a najkvalitnejšími fóliami a materiálmi na trhu.

Ak chcete mať na záhrade originál, potom odporúčame bazény vystlané ťažkou fóliou zváranou priamo v bazéne. Tieto bazény sú celomurované a môžu mať ľubovoľný tvar a veľkosť. Súčasťou je schodisko, ktoré uľahčuje vstup do bazéna a je aj miestom na oddych a relax v bazéne. S projektom takéhoto bazéna Vám radi pomôžeme.

Celomurované bazény môžu byť:

  • s napnutou hladinou (hladina bazénu je v rovine s okolitým terénom a cez prepadový žľab sa voda odvádza z bazéna do vyrovnávacej nádrže)
  • skimmrové (voda z hladiny sa odvádza skimmrom priamo do filtrácie a čistá voda sa vháňa späť do bazéna tryskami)

Technológia bazéna s napnutou hladinou je náročnejšia a vhodná skôr do interiérov. Pri projektovaní bazéna je potrebné vziať do úvahy jeho tvar a veľkosť a navrhnúť správny počet skimmrov (sacích otvorov) a trysiek (výtlačných otvorov), aby bola zabezpečená hydraulika v bazéne a voda sa pravidelne premiešavala. Iba bazén s čistou vodou vám bude robiť skutočne radosť.

Okrem schodiska je možné takýto bazén vybaviť:

  • svetlami
  • protiprúdom
  • vodnou atrakciou

Vstup do bazéna je možné riešiť plážou, takýto bazén je však náročnejší na priestor, v ktorom je umiestnený.

Stavebnú prípravu takéhoto bazénu nechajte na odborníkov, ktorí dokážu dodržať parametre zadefinované v projekte. Povrch bazéna možno ozvláštniť aj kombinovaním rôznych vzorov a farieb fólie, čím sa Váš bazén stane jedinečným. Ide o veľmi pevnú a trvácnu fóliu, ktorá Vám bude spoľahlivo slúžiť a je príjemná aj na dotyk.