O Niveku

Niveko

NIVEKO s.r.o. – viac ako 25 rokov praxe, 70 kvalifikovaných zamestnancov, viac ako 450 realizovaných projektov ročne.
Za dobu svojho pôsobenia si NIVEKO získalo dôveru a obľúbenosť u zákazníkov z celej Európy. Vďaka sústavnému sledovania trendov a využívania najnovších technológií sa NIVEKO stalo synonymom kvalitného bazéna bez kompromisov.
Široké portfólio zahŕňa skimmerové bazény TOP LEVEL a INVISIBLE so zvýšenou vodnou hladinou a niekoľko typov prelivových bazénov, ktoré sa stali dominantným produktom spoločnosti NIVEKO. Základné prevedenie MULTI, je so vkladanou PVC mriežkou či vkladaný kameňom, dizajnové riešenia zahŕňajú varianty nekonečných prelivov INFINITY vhodných do prostredia s rozmanitým terénom, individuálne riešenie ADVANCE s lepeným kameňom či minimalistické poňatie EVOLUTION, kedy prechod medzi vodnou plochou a okolitým prostredím vytvára dojem celistvej plochy . Prepadový bazén UNDERFLOW prezentuje vysoko individuálne riešenia, kde voda odteká pod podlahu a tým je úplne potlačená akákoľvek hrana, či ukončenie povrchu prelivového žľabu.
Pre viac informácií o spoločnosti NIVEKO a ich produktoch navštívte, prosím oficiálnej webovej stránky www.niveko-pools.com.

Spoločnosť MARINER je Profi partnerom na slovenskom trhu v dodávkach a realizácií bazénov NIVEKO.

Profi Partner Niveko

 Bazén Niveko

Chcete bazén ale nie z fólie? Riešením pre vás môže byť bazén NIVEKO.

Ide o bazén rovnomennej renomovanej českej rodinnej firmy, ktorá pôsobí na trhu 20 rokov.

Výhody:

  • ľubovoľný tvar, rozmery
  • riešenie Skimmer – výška vodnej hladiny je daná umiestnením skimmeru v stene bazéna
  • riešenie Preliv – voda dosahuje až po hranu bazénu, cez ktorú sa prelieva do žľabu a odteká do filtrácie
  • farby: biela, Caribic, Šedá, Svetlo modrá, Piesková, Oceľovo modrá
  • variabilné schody
  • prekrytie lamelami

Dizajn bazénov

Dizajn, rozmer aj tvar bazéna sa plne prispôsobí vašim prianiam a možnostiam. Veľmi pozorne sú sledované najmodernejšie trendy na trhu bazénov a následne sú zakomponované do nových realizácií.

Materiál bazénov

Kvalitu materiálu oceníte vďaka jeho extrémne dlhej životnosti a vysokej odolnosti voči pôsobeniu chlóru. Materiál obsahuje UV stabilizátory, takže vizuálne nestarne a aj po rokoch vyzerá ako nový.

Skimmer

Bazény Niveko sa vyrábajú ako skimmrové alebo s prelivom. Pri skimmrových bazénoch je využívaný špeciálny úzky skimmer, ktorý zabezpečí vysokú hladiny vody v bazéne. Bazény s napnutou hladinou sú vyrábané s piatimi druhmi prelivových žľabov. Všetky riešenia sú veľmi elegantné a uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov.

Tvary bazénov

Tvarovo bazény NIVEKO nie sú limitované a výrobca dodáva bazény akýchkoľvek atypických rozmerov a tvarov.

Vstup do bazéna je riešený vstupným schodiskom. Je na voľbe zákazníka, či sa rozhodne pre klasické schodisko alebo moderné integrované schody.

Schody

Bazény NIVEKO sa dodávajú v šiestich farbách, od bielej cez béžovú až po modré odtiene.